Rize
DOLAR17.9331
EURO18.4099
ALTIN1039.3

EMEK HIRSIZLARI, YAZICILAR VE KAVALCI ÖLÜLER ÜZERİNDEN MEŞRUİYET KAZANMAYA ÇALIŞIYOR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
EMEK HIRSIZLARI, YAZICILAR VE KAVALCI ÖLÜLER ÜZERİNDEN MEŞRUİYET KAZANMAYA ÇALIŞIYOR
Abone ol
Başkalarının yazdığı yazıları ve yaptığı haberleri kendi yazısı ve haberi imiş gibi, başta FETÖ iltisaklı olduğu iddia edilen , Çay TV olmak üzeri çeşitli internet haber sitelerinde yayınlayarak emek hırsızlığı yaptıkları tespit edilen ve kamuoyundan büyük tepki alan, bu tepkiler sonrası birçok haber sitesinin yazılarına son verdiği, Orhan Yazıcılar ve Yazıcılar ile kendini gazeteci diye tanıtan Çaykur’un spor kulübü müdürü diye tanıtan Bayram Ali Kavalcı bu kez ölüler üzerinden emek hırsızlığına devam ederek kendilerine meşruiyet kazandırmaya çalışıyorlar.

“FETÖ İLTİSAKLI OLDUĞU İDDİA EDİLEN, ÇAY TV TELEVİZYONUN MİKROFONUNU ALARAK SAHNEYE ÇIKTI”

Başka yazarların yazılarını çaldığı için hakkında dava açılan emek hırsızı Orhan Yazıcılar, Geçmiş yıllarda Ramazan ayı boyunca FETÖ iltisaklı olduğu iddia edilen, Çay TV televizyon kanalında program yapan ve yaptığı konuşmalarla her kesimin sevgisini kazanan ve yaşamını geçen hafta yitiren Necati Hoca (Hutoğlu) nun ölümü üzerinden kendisine meşruiyet kazandırmaya çalışmıştı.

YAZICILAR FETÖ İLTİSAKLI OLDUĞU İDDİA EDİLEN ÇAYTV MİKRONU İLE ALANDA

Bir zamanlar FETÖ nun Rize de ki yayın ofislerinden ve okullarından çıkmayan , Yazıcılar, Necati Hoca (Hutoğlu) cenaze törenin yapılacağı alana giderek FETÖ iltisaklı olduğu iddia edilen, Çay TV televizyonun mikrofonuyla camı avlusunda yurttaşlara Necati hoc aile ilgili “hocamızı nasıl bilirdiniz” diye sorular sormuş kendisi ise, Müslümanların hayırsever, başkasının hak ve hukukuna müdahale etmemesi, çalmaması konusunda tutum sergilemeleri konusunda nasihatler edip durdu.

“HIRSIZLIK ETMEYEN DİYEN YAZICI KENDİSİ ÇALIYOR”

Oysaki Orhan Yazıcılar Müslümanlara öğütlediği günah olduğunu söylediği hırsızlığı kendisi Sivaslı bir yazarın yazılarını çalarak kendisinin olduğu yalanıyla yayınlayan bir kişi olduğunu Necati hocanın cenazesinde unutmuştu.

Anlaşılıyor ki birçok kesim tarafından sevilen Necati Hoca’nın cenazesini emek hırsızlığını gizlemek ve kendisini meşru bir gazeteci imiş gibi sunmaya çalışmak kaçırılmaz bir fırsat olarak görmüş olacak ki FETÖ iltisaklı olduğu iddia edilen, Çay TV televizyonun mikrofonunu cenaze süresince hiç elinden düşürmedi.

Orhan Yazıcıların, emek hırsızlığından hakkında açılan davanın devam ettiği şu günlerde yargılamanın nasıl sonuçlanacağını bilemeyiz ancak yüce adaletin hırsıları mutlak cezalandıracağından eminiz.

Kavalcı çalıyor paylaşıyor

KAVALCI MAHMUT USTANIN ÖLÜMÜYLE YENİDEN SAHNEYE ÇIKTI

Emek hırsızı Orhan Yazıcılar Necati hocanın ölümünü fırsata dönüştürmeye çalışırken diğer emek hırsızı Bayram Ali Kavalcı boş durur mu? Emek hırsızlığını haberleştiren gazetecilere hakkını helal etmeyeceğini açıklayan Kavalcı bu kez, Nakşibendi Tarikatı’nın İsmailağa Cemaat şeyhi olan Mahmut Ustaosmanoğlu 93 yaşında 24.06.2022 tarihinde hayatını kaybetmesini fırsata dönüştürmek için yine kaleme eline aldı ve yazdı.

“İşte kavalcı’nın Nakşibendi Tarikatı’nın İsmailağa Cemaat şeyhi olan Mahmut Ustaosmanoğlu’nun ölümüyle kendisinin olduğunu iddia ettiği o yazısı;

“Kutbü’l-ektâb, Ğavsü’l-evtâd ve Hicrî 15. Asrın Müceddidi Mahmud Efendi Hazretlerimiz Rahmet-i Rahmân’a vâsıl olmuştur.Allâh-u Teâlâ, kendisine fevka’t-tecellîler ihsân eylesin ve azîz rûhunu Silsile-i Aliyye-i Nakşibediyye-i Müceddidiyye-i Hâlidiyye ricâlinin ervâh-ı tayyibelerine ilhâk eylesin. Âmîn!

Cenâzesi 24 Haziran 2022 cuma günü cuma namazını müteâkiben Fâtih Câmi-i Şerîfinde kılınacak ve Sakızağacı Şehitliği’nde Yüce Şeyhi Ali Haydar Efendi Kuddise Sirruhû Hazretleri’nin yakınında bulunan kabr-i şerîfine defnedilecektir.Rûh-ı şerîfi için üç İhlâs-ı Şerîf ile birlikte el-Fâtiha.”

Bayram Ali Kavalcı kendisine ait olduğunu ifade ettiği yukarıdaki yazıyı kendi sosyal medya sayfalarından duyurmakta da bir sakınca görmedi.

Ancak gerçekte durumun sosyal medya sayfasından paylaştığı gibimi?

Tabii ki değil.

Bayram ali Kavalcı Mahmut Ustaosmanoğlu’nun ölümüyle ilgili yaptığı paylaşımı ile ilgili kurduğu cümleleri becerebilecek bir kültüre sahip olmadığını da biliyoruz. Başka bir yerden çaldığını ve noktası virgülüne kadar hiçbir değişiklik yapmadan yayınladığını düşündüğümüz yazıyı Kavalcı’nın nereden çaldığını kısa bir araştırma yapmamız sonrası ortaya çıkardık, işte kavalcının  cubbeliahmethoca.com.tr çaldığı o yazının aslı;

 

İşte gerçek yazı

Kavalcı bu yayınlananları kendisi yazmış gibi paylaştı

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kavak’ta turizmi geliştirme çalışmalarıÖnceki Haber

Kavak’ta turizmi geliştirme çalışmaları

Ereğli’de kurban yakalama timi kurulduSonraki Haber

Ereğli’de kurban yakalama timi kuruldu

Yorum Yazın

Ayder oto Kiralama Rize

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar