Çaykur Rizespor, Pendikspor deplasmanında!
Çaykur Rizespor, Trendyol Süper Lig'in 36. haftasında yarın Siltaş Yapı Pendikspor ile deplasmanda karşılaşacak. Maç, Pendik Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak ve hakem Atilla Karaoğlan yönetecek.
Geçen hafta Beşiktaş'a deplasmanda 3-2 kaybeden Rizespor, 49 puanla averajla 8. sırada bulunuyor. Ancak bu maçta sakatlıklar nedeniyle Benhur Keser ve Laine kadroda yer alamayacaklar. Kaleci Gökhan Akkan, Emirhan Topçu, Casper Hojer ve Mithat Pala'nın durumu ise maç saatinde netlik kazanacak.
Son hazırlıklarını Mehmet Cengiz Tesisleri'nde tamamlayan takım, akşam saatlerinde İstanbul'a uçakla hareket edecek. Önceki mücadelede Rizespor'un, Rize'de oynanan maçta Siltaş Yapı Pendikspor'u 5-1 mağlup ettiği hatırlatılıyor.
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.