Rize
DOLAR17.9331
EURO18.4099
ALTIN1039.3
Ali Kasap

Ali Kasap

Mail: [email protected]

" UYANMA VAKTI "

.... .......RİZE  ve RİZE' DE SPOR......
......RİZE" MIZ TIPKI      " MUSUL- KERKUT' TE PETROLUN YATAĞI "  OLDUGU GİBİ  " ÖZELLİKLE  "SPORCU "  OLABILECEK İNSAN  KAYNAĞININ BOL OLDUGU BİR İL.
......ÖNCELİKLİ OLARAK   " SÖZDE DEĞİL" BİLİNÇLİ   ve ŞUURLU BİR ŞEKILDE ALTYAPIYA  YÖNELİLMELI.
....RIZESPORA ALINAN   ve BAŞALILI OLAMAYAN BİR  HOCAYA VEYA BİRKAÇ FUTBOLCUYA VERİLEN PARALARLA  RİZE' NİN ALTYAPISINDAN      " AVRUPA SAMPİYONU OLABILECEK " BİRKAÇ TAKIM ÇIKAR TILIR. ( İSTENIRSE TABI Kİ)
..........EN BÜYUK TRANSFERLER ALTYAPIYA YAPILMALI;  ALTYAPIYA DOĞRU DÜRÜST HOCALAR; ÇALISTIRICILAR  TRANSFER EDILMELI ( SADECE RİZESPOR ALTYAPISINA DEĞİL; RİZE ' DEKİ TÜM ALTYAPISI BULUNAN  KULUPLERİNE)
.......ALTYAPI ŞARTLARINI DÜZENLEYİP GELİŞTİRİLMELİ; ALTYAPIDAKİ TÜM FUTBOLCU ADAYLARI  " ULAŞIMDAN BESLENMESINE; GİYIMLERINDEN GEZİLERE KADAR KOORDİNE EDILMELİ
.....SADECE  İYİ TOP OYNAYAN DEĞİL; IYİ KARAKTERDE BİLGİLİ, GÖRGÜLÜ, BECERİSİ  ve ÖNGÖRÜSÜ YÜKSEK  BİREYLER YETİŞTİRİLMELİ.
.....BU POTANSİYEL  ŞEHRİMİZDE  FAZLASIYLA VAR..SADECE BU MADENI KEŞFEDECEK SAMİMİ INSANLARA; BU MADENI ÇIKARACAK YENİ  ve  ÜSTÜN  TEKNOLOJIK MAKINALARA ; BU MADENI  İŞLEYIP  PİYASA ŞARTLARINI IYI  ANALİZ ETMİŞ  ve BU ŞARTLARA GÖRE ÜRÜN HALİNE GETİREBİLECEK,  ÇEŞİTLENDIRECEK MAKİNA VE USTALARA;  BU PIYASA ŞARTLARINI BİLEN   PAZAR OLUŞTURACAK ve ELDE EDILEN ÜRÜNÜ SATABILECEK TÜCCARLARA (  TACIRLERE)  İHTİYAÇ VAR
.......BILGILI, BECERİLI, NE YAPTIGINI BİLEN VE HEDEFLERİ VE İDAALLERI OLAN SAĞLAM İNSANLAR GEREK YÖNETİMLERDE...... BU ZAMANA KADAR RIZESPOR YÖNETİMINDE BULUNANLARDAN HİÇ KİMSE "  YILDA 30- 40 TRANSFER YAPIYORUZ; 4-5  HOCA DEĞİŞTİRİYORUZ  "  "BU MADDİ IMKANLARI BOŞA HARCIYORUZ   "   " BU PARALARLA HER BRANŞTA   ( EN AZ 10- 15  BRANŞTA)  5- 10 YILLIK BİR ÇALIŞMAYLA ;  BU BRANŞLARDA KI HER TAKIMI DÜNYA ŞAMPIYONU OLACAK TAKIMLAR KURARIZ "  DEMEDİ  VEYA DEDİTTİRILMEDİ.
........BAŞARISIZLIĞİN GERÇEK SORUNU, GERÇEK NEDENİ  BU.
 .......RİZESPORUMUZA YENİ SEÇİLEN BAŞKAN  ve YÖNETİMINI TEBRİK EDER BASARILAR DILERIM.BAŞARININ   ALTYAPIYA DEGER  ve ÖNEM VERİLEREK OLACAĞINI TEKRAR HATIRLATMAK İSTERİM.
........HERŞEY  " İNSAN İÇİN"; HERŞEY BULUNDUGUMUZ ; YAŞADIĞIMIZ ve SORUMLUSU OLDUGUMUZ INSANLAR İÇİN..

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ayder Oto Kiralama
Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar